Mandatsträger



NameMitgliedschaftbis
FDP
FDP
SPD
---
FMR
CDU28.12.1991bis 28.12.1991
FWV
GRÜNE
FWV
CDU04.07.1992bis 04.07.1992
GRÜNE08.07.1991bis 08.07.1991
CDU
CDU
SPD
FWV
CDU
GRÜNE
---
GRÜNE
CDU
CDU
SPD
CDU
CDU
CDU
FWV28.12.1993bis 28.12.1993
FWV
FWV
CDU
FWV
CDU
CDU
FDP
FWV
SPD
FWV
CDU
CDU
FWV
CDU
SPD
CDU
SPD
SPD
GRÜNE19.10.1992bis 19.10.1992
SPD
---
FWV
SPD
FWV
CDU
SPD
SPD
CDU
GRÜNE
CDU
GRÜNE
FWV
CDU27.11.1989bis 27.11.1989
FWV
FWV
SPD
CDU
FWV
FWV
CDU
FWV
CDU
CDU
GRÜNE
CDU
SPD
CDU
GRÜNE
CDU
CDU
SPD